top of page

תחום המנעולנות כולל כמה סוגי התמחות מלבד התעסקות עם מנעולים בתוך בתים ועסקים, בין היתר גם רכב. באילו תרחישים כדאי להזמין מנעולן רכב, מדוע כדאי לעשות זאת דרך מרכז המנעולנים? וכמה זה אמור לעלות לכם? הנה התשובות.

כיצד עושה זאת מנעולן רכבים מקצועי?

ההתמחות המרכזית של כל מנעולן רכבים היא פריצה לרכבים ללא גרימת נזק לדלתות ולאמצעי הנעילה שלהם. הצורך להזמין פורץ רכב מקצועי יכול לעלות כאשר המפתח נשאר בסוויץ' הרכב והדלת ננעלה כאשר אתם בחוץ, כאשר המפתחות או השלט של הרכב נאבדו ועוד. אדם מקצועי יכול לבצע פריצה באחת מהדרכים הבאות:

  • כרית ניפוח – איש המקצוע מכניס כרית ניפוח למרווח הפנוי שבין הדלת הקדמית לשלדת הרכב ומתחיל לנפח אותה בלחץ גבוה. ברגע שהדלת זזה מעט, ניתן לעצור ולהכניס לתוכה חוט ברזל שיגיע על למתג פתיחת הדלתות ולפתוח את הרכב.

  • שיטת הדגדוג – בשיטה זו איש המקצוע משתמש בציוד מיוחד שמאפשר לו לפתוח צילינדר שבתוך הדלת.

  • שיטת הוואקום – ניתן לפרוץ רכבים גם באמצעות וואקום, זאת באמצעות כלי יעודי אותו יכניס מנעולן מקצועי למנעול על מנת לפתוח את הדלת.

שכפול ושחזור אמצעי הנעילה ברכב

לא רק פריצת דלתות ומנעולים של רכבים יכול לבצע מנעולן רכבים מקצועי, אלא גם שכפול ושחזור של כל מה שקשור לאמצעי נעילת הרכב, דוגמת מפתחות, שלטים, צ'יפים, כרטיסים חכמים וכו'. כאשר מדובר במפתחות מדובר בתהליך פשוט וקל, אך לגבי שאר אמצעי הנעילה שברכב, זה הרבה יותר מורכב. אומנם ניתן לעשות זאת גם על ידי פנייה למוסך, אך שם במרבית המקרים יגידו לכם כי צריך להזמין חלקים מהמפעל בחו"ל ותמצאו את עצמכם מבזבזים הרבה מאוד זמן וכסף על השכפול והשחזור של אמצעי הנעילה הללו.

בלית ברירה אולי אפילו תחליטו לקבל את המלצת המוסך ולהחליף את כל המנעולים והרכיבים האלקטרוניים בחדשים. דעו כי הדבר אינו מחויב המציאות, פשוט צרו קשר עם מנעולן רכבים מקצועי ומנוסה ולא רק שלא תצטרכו להיגרר למוסך, אלא הוא יגיע עד אליכם ללא שום בעיה או טרחה מצידכם. כאשר מדובר בשכפול אמצעי הנעילה על בסיס אלמנט הספייר שברשותכם, הפעולה פשוטה מאוד עבורו.

 

אם אבדו לכם אמצעי הנעילה ואתם מעוניינים לשחזר אחד או יותר מאפס, הדבר הרבה יותר קשה אך בהחלט אפשרי ובתוך זמן קצר, כל עוד תיפנו אל מנעולן רכב מספיק מנוסה. כך לא תצטרכו להחליף סוויץ'', לא להחליף את כל המנעולים וגם לא להתקשר לגרר רכבים.

במה עוד מתמחה מנעולן רכבים?

פריצה של דלתות ומנעולים, שחזור ושכפול מפתחות ושלטים, ומה עוד? מנעולן רכב יכול להציע לכם עוד כמה שירותים מאוד חשובים אשר קשורים להיבטים הבאים:

  • אימובילייזרים וקודנים – התקנה, תיקון וכן החלפת מנעולים של אמצעים קיימים, על פי דרישות חברות הביטוח.

  • החלפת אמצעי הנעילה – איש מקצוע יוכל להחליף לכם את כל אמצעי הנעילה ברכב. הדבר מומלץ כאשר מדובר ברכב יקר וקיים חשש שמא לאחד מהבעלים הקודמים יש מפתח מתאים.

  • שיפורי אבטחה – כגון התקנת מצלמות רכב ואזעקות.

מנעולן רכבים יכול גם לסייע לכם כאשר ישנה בעיה עם מנעול ההגה או ידית ההילוכים ולהחזיר לכם שליטה ברכב תוך זמן קצר ביותר.

כיצד בוחרים מנעולן רכבים?

בסוף, מנעולן רכב חשוב לבחור בקפידה, שכן מדובר באדם שלו אתם מעניקים גישה לאחד מהפריטים המשמעותיים והיקרים ביותר בחייכם- רכבים פרטיים. לכן, הדבר הראשון שעליו יש להקפיד הוא ליצור קשר אך ורק עם איש מקצוע מורשה, כזה שמחזיק בהסמכה מתאימה. באתר מרכז המנעולנים תמצאו אך ורק מנעולנים מומלצים בפיקוח, כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים באשר לבחירה שלכם.

 

עוד היבט חשוב הוא למצוא איש מקצוע מומחה בטיפול רכבים, אשר פועל בסביבת המגורים שלכם ויכול להגיע אליכם כמה שיותר מהר, אין זה משנה באיזה שעה או יום מדובר. גם בהיבט הזה אתר מרכז המנעולנים הוא הכתובת ותוכלו למצוא בו מנעולן רכב 24/7 בצורה מהירה וגם לקבל מענה מיידי מאיש המקצוע התורן.

 

בין אם תצטרכו מנעולן בתל אביב, חיפה, באר שבע או בכל מקום אחר, תוכלו למצוא אותו בקלות דרך מרכז המנעולנים. עוד קריטריונים שהמנעולנים שמופיעים באתר עומדים בהם: ניסיון מוכח, עבודה עם מוצרים נבחרים, מחירים נוחים והענקת אחריות מלאה וארוכה על החלפים והעבודה שתבוצע.

כמה אמור לעלות מנעולן לרכב שלכם?

מנעולני רכב אמורים לגבות את שירותיהם על פי מחירון ידוע ומוסכם מראש, אך יחד עם זאת, לא תמיד הלקוח יכול לדעת בדיוק במה מדובר. גם במקרה הזה, אתר מרכז המנעולנים הופך עבורכם את ההתקשרות עם מנעולן לרכב להרבה יותר פשוטה. מלבד העובדה שכל המנעולנים שלנו עומדים בקריטריון החשוב הכולל מחירים נוחים, תוכלו למצוא באתר שלנו גם מחירון שקוף ומפורט, כך שתדעו כמה הדבר אמור לעלות לכם בהתאם לסוג המשימה.

 

למשל – פריצה יכולה לעלות החל מ-220 ₪, שכפול מפתח לרכב, החל מ-150 ₪, שחזור מפתח לרכב החל מ-400 ₪, ביטול קודן לרכב יעלה החל מ-350 ₪. כפי שניתן להבין, במקרה התקשרות עם מנעולן רכב מחיר השירות תלוי בסוג המשימה ומורכבות העבודה, אך חשוב לדעת כי הדבר תלוי גם בסוג הרכב.

החל מ - 189 ש"ח
1
2
3
4
5
bottom of page