top of page

מהו תפקיד פורץ רכב? על מה צריך לחשוב כשנתקענו מחוץ לרכב?

כאשר נתקענו מחוץ לרכב ישנן שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה, היא כמובן פחות מומלצת - לנסות לפרוץ את רכבם לבד, בשיטה הברוטאלית, ע"י ניפוץ החלון האחורי. כמובן ששיטה זו מסוכנת לנו ולסובבים אותנו אם הם נמצאים ובנוסף שיטה זו מבטיחה שנשלם עלות תיקון חלון גבוהה מאוד וייתכן שיגרם נזק לרכב. השיטה השנייה היא להזמין פורץ רכב מקצועי אשר עבר הסמכה ויודע לפרוץ את רכבכם ללא נזק. שיטה זו עדיפה על הראשונה שכן מבטיחה לכם פריצת רכב ללא נזק וללא צורך בתשלום עודף מיותר. הפורצים שלנו פועלים בכל שעות היממה, 24/7, גם בשבתות וגם בחגים. לפניכם מספר דברים שכדאי לדעת לפני שפורצים רכב. 

מתי נצטרך פורץ רכב?

ישנם שני מקרים עיקריים בהם נדע כי אנו זקוקים לשירות פורץ רכב:

(1) ננעלנו מחוץ לרכב והמפתחות בתוך הרכב ואינם נגישים.

(2) ננעלנו מחוץ לרכב מונע.

פורץ רכב נעול

במקרים בהם ננעלנו מחוץ לרכב והמפתחות בתוך הרכב ואינם בטווח ראייה- מה עושים? במקרה זה, נחייג למספר של פורץ רכבים אשר יבצע פריצה  באמצעות משיכת ידית דלת הנהג או לחיצה על כפתור פתיחת נעילה. הפורץ ידע לתת שירות זה ללא גרימת נזק. אם מפתחות הרכב נמצאים בטווח ראייה, קיימת אפשרות לחלץ את המפתחות מתוך הרכב ולפתוח את הרכב באמצעותם.

פריצת רכב נעול: מה קורה במקרה שהרכב מונע

במקרה שהרכב מונע, אופן הפעולה דומה לפעולת פריצת רכב נעול, אך עם כמה שינויים. קודם כל, מעצם העובדה כי הרכב מונע נדע כי מדובר במקרה פשוט הרבה יותר, זאת מפני שיכולה להיות לנו גישה למספר רב יותר של אמצעי פריצת מנעולים. במקרה זה, פורץ יכול לפרוץ את הרכב בקלות יותר. זאת בעזרת שימוש במנגנוני הרכב, אשר פועלים בזמן שהרכב מונע. אחת השיטות היא שימוש באחד מכפתורי הנעילה של הרכב, כפתור הנעילה של המפתח, כמו גם כפתורי פתיחת החלון. בעזרת מנגנונים אלה, הוא יכול לפרוץ את הרכב הנעול. 

נעילה מחוץ למכונית ואובדן מפתח

במצב של אובדן מפתח, אין לנסות לבצע פריצת רכב לבדכם, וצריך לחייג למספר של פורץ. שיטות הפריצה דומות לאלו שצויינו לעיל, והן אפקטיביות במיוחד כאשר המפתחות אינן בטווח ראייה. לאחר הפריצה, הפורץ יחל בתהליך שיחזור מפתח למנעול החדש שהותקן. תהליך זה מבטיח לכם קבלת מפתח חדש לתפעול הרכב.

איך פורצים רכב? כל השיטות

לא משנה אם מדובר בכלי רכב ישן יחסית או בכזה חדש ומתקדם שבו יושמו מיטב אמצעי האבטחה, פורץ רכב מקצועי עדיין ידע כיצד לפרוץ לתוכו די בקלות ותוך מספר שניות בלבד. אז איך פורצים רכב? הנה כל השיטות שכל מנעולן רכב אמור להכיר:

  • פריצה דרך החלון – לא, אנחנו לא מדברים על ניפוץ הזכוכית וגישה אל תוך הרכב, מה שבסופו של דבר גורם לנזק לרכב ויכול גם לפגוע בפורץ. אז מה עושים? פורץ מקצועי ישתמש בשני מאחזי וואקום אותם הוא מצמיד לחלון, כך שבאמצעות הפעלת כוח בכיוון האנכי, החלון יורד ומאפשר גישה אל אמצעי הנעילה הפנימיים של הרכב. פורץ מקצועי יודע כמה כוח להפעיל על מנת שלא להרוס את מנגנון החלון. שיטה זו מתאימה לכלי רכב מכל הסוגים, הדגמים והשנתונים.

  • כרית ניפוח ומוט ברזל – פורץ רכבים מקצועי תמיד יגיע למקום עם כרית ניפוח ייעודית לפריצת רכבים ומוט ברזל מכופף. שיטה זו מתאימה עבור רכבים מכל הסוגים והשנתונים, מלבד אלו אשר הוטמעה בהם מערכת נעילת כפולה ("נעילת וואקום"), כמו בדגמים משנתונים מסוימים. תהליך הפריצה כולל את הצבת כרית הניפוח בין הדלת הקדמית לגג הרכב או בין שתי הדלתות, וניפוחה באמצעות משאבת לחץ חזקה. הפעלת הכוח הינה חזקה דיו על מנת להזיז מעט את הדלת מבלי לגרום לה ולאמצעי הנעילה שלה לנזק. כאשר נוצר מרווח ולו הקטן ביותר, ניתן להכניס את מוט הברזל וללחוץ על מתג שחרור הנעילה הפנימי שעל הדלת, ההגה או הדשבורד.

  • שיטת ה- "דיגדוג" – פורץ רכב שנדרש להתמודד עם רכבי נעילת וואקום, צריך להיות בעל מיומנות גבוהה ביותר ולהחזיק את המכשור המתאים על מנת לבצע את הפריצה במהירות, מקצועיות וללא גרימת נזק. על מנת לבצע זאת משתמש המנעולן במהלך הפריצה בסדרת כלים הקרויים "פיקלים" או לחלופין, ב- "אקדח פיקלים רב תכליתי", שנכנסים לתוך צילינדר המנעול ומסיטים את הפינים שבתוכו כאילו היו מפתח המקור. באופן זה הוא נפתח ומשתחרר ומתחדשת הגישה לתוך הרכב.

השיטה האחרונה לפריצת רכב היא קדיחה והיא כוללת שימוש במקדח מיוחד שמטרתו להרוס את המנעול ולשחרר את הדלת הנעולה. פורץ רכב מקצועי ימליץ על שיטה זו רק כאשר הנזק למנעול הרכב נובע מניסיון פריצה שגרם לנזק רב מדי, מה שמחייב בין כה וכה את החלפתו.

פורץ רכבים מחיר

כאשר מדובר על פורץ רכבים מחיר מתחיל מ - 200 ש"ח. יש לשים לב כי במקרה זה מדובר במחיר המינימום, אשר מתייחס לרכב דו גלגלי - קטנוע 50 סמ"ק. במקרה שמדובר ברכב דו גלגלי כבד יותר - המחיר מתחיל לעלות, אך לא בהרבה. לגבי רכב ארבע גלגלי המחיר בשעות עבודה רגילות בימי חול מתחיל מ - 250 ש"ח. יש לציין כי קיימים רכבים בהם יש נעילת מיוחדת הנקראת נעילת ואקום, ובמקרה כזה פריצת רכב נעול עולה מעט יותר שכן לרוב יש צורך בשימוש במכשיר מיוחד.

איך יודעים לבחור פורץ רכב?

ראשית, פורץ העובד באופן מקצועי מודע לשעות העבודה שלכם ולכן כאשר יקבל קריאת שירות ידע שעליו לתת את השירות כמה שיותר מהר, בהתאם לנסיבות. שנית, כאשר פורץ מקצועי יגיע לפרוץ, שימו לב שבידיו נמצאים בין שניים לשלושה כלים המשמשים בשביל פריצה- מדובר במוט פריצה, כרית ניפוח ולרוב גם מוט פלסטיק.

עוד סעיף לבחינת מקצועיות הפורץ הינה תעודת הסמכה אשר בשנים האחרונות פורצים החלו לקבל לאחר הסמכתם. יש לציין כי בעבר לא היה נהוג לקבל תעודות הסמכה ולכן פורצים ותיקים החלו לקבל את התעודות שלהם כהליך השלמה. לבסוף, הדרך האחרונה לבחון את מקצועיות הפורץ היא בתום העבודה כאשר נבחין כי לא נגרם נזק לרכב.

פורץ רכבים זול- קיים דבר כזה!

אם לא די בלחץ וההיסטריה סביב אובדן יכולת הגישה לתוך רכב נעול, הרי שהדבר יכול לטמון בחובו גם הוצאה כלכלית כבדה. למעשה, ישנם נותני שירות שלא יהססו לנצל את המצב על מנת לגבות עלויות מוגזמות שאינן מחויבות המציאות, שכן הלקוח במצבים שכאלו ישלם בלית ברירה כל מחיר. אז מה עושים? מתקשרים אך ורק עם פורץ רכב אמין דרך אתר מרכז המנעולנים, שם נמצאים רק אנשי מקצוע מומלצים בפיקוח. הפיקוח שלנו כולל מעקב ותשאול לקוחות שהשתמשו בשירותים המופיעים באתר, לא רק לגבי המקצועיות של אנשי המקצוע אלא גם לגבי מידת הזמינות ואדיבות השירות שלהם וגובה התמחור. מסיבה זו אנחנו בטוחים כי במקרה ואתם זקוקים בדחיפות לשירות, נוכל לספק עבורכם פורץ רכבים זול שהוא גם מקצועי מאוד.

פורץ רכבים שיודע גם לבצע משימות נוספות

דרך האתר תוכלו למצוא פורץ רכב במהירות, אך לא רק. מנעולן מקצועי הוא לא רק פורץ שיודע איך פורצים לרכב בצורה מקצועית ומהירה שאינה גורמת נזק, אלא גם כזה שיכול לספק לכם שירותים משלימים חשובים מאוד בתחום הרכב. למשל:

  • שכפול מפתחות – במידה ואתם מעוניינים לשכפל את המפתח הקיים של הרכב, איש המקצוע יסייע לכם בכך ויכין עבורכם את מספר העותקים הנדרש.

  • שחזור מפתחות – כאשר המפתחות של הרכב נאבדו לכם, אדם מקצועי יוכל לשחזר עבורכם אותם וליצור למעשה מפתחות חדשים יש מאין.

  • שחזור שלטים – אובדן מפתחות מלווה פעמים רבות גם באובדן שלט הרכב. כיום אין צורך בהחלפת כל מערכת האזעקה, הנעילה או הרמת החלונות של הרכב במקרה שכזה – צרו קשר עם פורץ בעל הסמכה והוא ידאג לשחזר עבורכם את השלט.

  • שכלול אמצעי ההגנה של הרכב – פורץ רכב מקצועי הוא האיש לפנות אליו גם כדי להגן על הרכב שלכם מפני פריצה. הוא ידע כיצד להתקין לכם אמצעי הגנה שונים, כגון התקנה של אימובילייזר, התקנת אזעקת רכב, מצלמות היקפיות לרכב ועוד.

פורץ רכב בפיקוח 

המרכז שלנו מספק פורץ בפיקוד, כך שאם נתקעתם, קיים פתרון קל ויעיל! התקשרו עוד היום אלינו בכל תקלה ואנחנו נזמן אליכם פורץ מקצועי, שיגיע לכל מקום. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותים נוספים כמו החלפת מנעולים, פריצת דלתות ועוד. מוקדי השירות שלנו מפוזרים ברחבי הארץ, ואנו נותנים שירות מנעולן בתל אביב, בצפון ובדרום.

החל מ - 189 ש"ח
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
bottom of page