top of page

מתי נצטרך שירות פריצה?

המפתח לדלת הכניסה נאבד ואתם לא יכולים להיכנס לבית או למשרד? דלת הפנים בחדר הילדים נטרקה ועכשיו והיא לא נפתחת והילדים נעולים? ראשית כל, קחו אוויר, נסו להירגע ואל תתפתו לבצע פעולות אגרסיביות כמו בעיטה בדלת. מה שכן עליכם לעשות הוא להזמין איש מקצוע שעבורו פריצת מנעולים היא משימה פשוטה – מנעולן, כמובן. 

 

התשובה לשאלה איך פורצים מנעול של דלת מתבססת על סוג הדלת, אך מנעולנים מקצועיים יכולים לפרוץ כל מנעול תוך מספר דקות ומבלי לגרום כל נזק לדלת עצמה. בשורות הקרובות תלמדו כיצד מנעולן מבצע פריצה בצורה מקצועית בהתאם לסוג הדלת והמנעול, כמה זה אמור לעלות לכם ומדוע כדאי לכם לבחור איש מקצוע מאתר מרכז המנעולנים ולא משום מקום אחר.

פריצת מנעול של דלת כניסה

דלתות כניסה מתוכננות כך שיהיה מאוד קשה לעבור דרכן ללא מפתח מתאים. הן כוללות מספר בריחים שחודרים לתוך המשקוף, לשונית וכמו כן, מנעולים מצילינדר שלתוכם מכניסים את המפתח. פריצה של דלת כניסה מתבקשת במספר מקרים נפוצים, כגון מפתח שנשבר בתוך המנעול, אובדן המפתח או בעקבות ניסיון פריצה שהסתכם בהרס המנעול. כל עוד מדובר על מנעולים עם צילינדרים פשוטים, ואין זה משנה אם מדובר על פריצת מנעול רב בריח, פלדלת או כל מותג אחר, מנעולנים יכולים לפרוץ אותם בקלות באמצעות שיטת ה-"דגדוג", שבה מוחדר לתוך הצילינדר של המנעול ציוד מתאים במטרה לשחרר אותו כאילו היה בידיכם מפתח מתאים. 

 

אלא שהמצב הופך להיות הרבה יותר מורכב כאשר מדובר במנעול ללא מפתחות (למשל, מנעולים חכמים, ביומטרי וכו') ובמיוחד כאשר מדובר במקרים בהם המפתח נשבר ונתקע בתוך המנעול. כאשר הצילינדר של המנעול נהרס ואינו מסתובב וכמו כן, כאשר יש לבצע פריצת מנעול דלת שמוגנת בנוסף במנעול כספת.  למרות הקושי, אין שום צורך לשבור ולנסר את הדלת אלא להתמקד אך ורק במנגנוני הנעילה ולנסר אותם. מנעולנים מקצועיים מגיעים עם הציוד הנדרש, קודחים את הצילינדר ומשחררים נעילה. לאחר פריצת דלתות כניסה יש לבצע התקנת מנעול חדש וכמובן שגם את זה המנעולן יבצע ללא בעיה.  

פריצת מנעולים של דלתות פנים

דלתות פנים עשויות לכלול מנעולים שונים ומגוונים לבחירה, אך לרוב הן אינן בעלות רמת אבטחה גבוהה כפי שמתבקש עבור דלתות כניסה ולכן יותר קל לפרוץ אותן. פריצת מנעולים של דלתות פנים עשויה להתבקש כאשר ילדים קטנים נועלים את עצמם בתוך חדרים, כאשר הדלת ננעלת והמנעול נשבר, בעקבות לשונית טרוקה ועוד. אמצעי הנעילה יכולים להיות מנעולים רגילים או כפי שמקובל היום, מנעולים מגנטיים. פריצה של דלת פנים מתבצעת באופן שונה כאשר מדובר בלשונית טרוקה לעומת לשונית נעולה. בזו הטרוקה, ניתן לשחרר נעילה תוך הרמת הדלת ושימוש באמצעי דק מפלסטיק קשיח לשחרור הלשונית. לשונית נעולה מחייבת פריצה שמזכירה פריצת צילינדר בדלת כניסה, תוך "דגדוג" הצילינדר או לחלופין, קדיחת המנעול וכך החלפת מנעולים באחרים.

פריצת מנעול לרכב

עוד תרחיש מאוד מתסכל הוא לעמוד חסר אונים מול דלת רכב נעולה ולא להצליח לפתוח אותה. תרחיש  זה יכולה להתרחש כאשר אובד המפתח של הרכב, כשהשלט נאבד או ניזוק, בעקבות ניסיון פריצה כושל שהרס את המנעולים של הדלתות או כאשר דלת הרכב ננעלה עם המפתחות בפנים. פריצת מנעול לרכב יכולה להיות גם קשורה לפריצת אמצעי נעילה אחרים ברכב, כולל מנעולי הגה ומנעולי ידיות הילוכים, שנוטים להיתקע ולהיהרס. גם במקרה זה, כמו באלו הקודמים, אין שום טעם להילחץ – הזמינו מנעולן שהוא פורץ רכב ותוך מספר דקות המנעול ייפרץ.

 

בידי המנעולן יש מספר שיטות פריצה שונות למקרים אלו, בין השאר אמצעי יעיל מאוד הקרוי "כרית פריצה". בשיטה זו המנעולן מציב כרית גומי מתנפחת בין הדלת הקדמית לשלדת הרכב ומנפח אותה בעוצמה. ברגע שהדלת זזה מעט, נוצר פתח קטן מאוד דרכו אפשר להעביר חוט ברזל ובאמצעותו לשחרר את הנעילה מהכפתור שממוקדם על הדשבורד, ההגה או הדלת הקדמית. במידת הצורך ובמקרים שבהם מדובר בנעילת ואקום משוכללת, לא יהיה מנוס מלבד קדיחה והתקנת מנעולים אחרים במקומו.

 

חשוב לציין כי במקרה ויש לבצע פריצת מנעול לרכב בשל מפתחות או שלט שנאבדו, מנעולן מקצועי ידע לשחזר מפתחות ושלט ובכך יחסוך לכם לא מעט כסף. בכל מקרה, ככל שמדובר ברכב חדש יותר, כך נדרשת מקצועיות גבוהה יותר המנעולן, אז חשוב כי תשאלו את המנעולן המיועד האם הוא באמת מתמחה בסוג הרכב שלכם ובפעולה הנדרשת לביצוע. באתר מרכז המנעולנים תוכלו למצוא מנעולן בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע ובכל מקום אחר בארץ בקלות ועבור כל משימה שעומדת על הפרק – פריצה של מנעולי דלתות, רכבים ואפילו כספות.

פריצת מנעול דלת- כמה זה אמור לעלות​

כמו שבוודאי הבנתם, פריצת מנעול דלת יכולה להתבצע בקלות על ידי מנעולן מקצועי, בין אם מדובר על פריצת מנעול פלדלת, מנעול רב בריח ולמעשה כל מותג מנעולים. באתר מרכז המנעולנים תמיד תמצאו מנעולן מתאים עבור עבודה זו, גם כאשר לא מדובר על מנעולי צילינדר אלא גם על פריצת סוגי מנעולים נוספים, כמו מנעולי תלייה, רתק, מנעולים של כספות, צירופים ועוד רבים אחרים. וכמה זה אמור לעלות לכם? ובכן, עבור פריצת מנעולים מחיר התחלתי נקבע על פי סוג הדלת (פנים, כניסה), סוג המנעולים (צילינדר, כספת וכו') ודחיפות ההגעה. 

חשוב לציין כי מחיר פריצת מנעול עשוי להשתנות בהתאם למספר הפעולות שיש לבצע על מנת להחזיר את הדלת ואמצעי הנעילה לכשירות מלאה, כגון צורך בהחלפת צילינדר, ידיות, תיקון מנגנון הזזת הבריחים בדלתות כניסה, שכפול ושחזור מפתחות ושלטים במקרי פריצת הרכב ועוד. בכל מקרה, באתר מרכז המנעולנים תמצאו אך ורק מנעולנים מומלצים בפיקוח, מה שיתבטא לא רק במקצועיות שלהם אלא גם במחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

החל מ - 250 ש"ח
1
2
4
3
5
bottom of page