top of page

מכבדים כל אשראי / ביט / פייבוקס

אשראי.png

מעניקים שירות לכל סוגי המנעולים

מנעולים.png

עובדים עם משטרת ישראל

תקועים וצריכים עזרה מיידית?

חיפשתם מנעולן בשביל חבר?

שתפו למי שצריך!

פריצת דלתות באופן מקצועי ומוסמך

פריצת דלתות היא בין העבודות העיקריות של אנשי מקצוע, כאשר כל מנעולן נקרא לפרוץ דלתות בין 2-3 פעמים ביום!

הסיבה לפריצה כולה לקרנות מסיבות רבות, וביניהן איבוד מפתח לדלת, דלת טרוקה, דלת נעולה וכדומה. מקרים אלו אינם נדירים כיום, ובמקרה שכזה יש ליצור קשר עם איש מקצוע.

כאשר הדלת לא נפתחת, אנשים רבים נלחצים ומחפשים כל פורץ שיעזור להם לפתוח את הדלת. אך עם כל הקושי שבדבר, ישנם הרבה בעלי מקצוע חסרי אחריות בחוץ ובתחום הפריצה אסור לטעות כדי שלא יהיה נזק בלתי הפיך לדלת.

איך מתרחשת פריצת דלתות

ניתן לפרוץ דלתות בדרכים רבות, ולרוב זהו תלוי במקרה ספציפי. כך למשל, פריצה מוכרת לאנשי מקצוע היא של דלתות שנטרקו. במקרה זה מדובר בדלתות שהותקנו בהם ידית קבועה בחלק החיצוני של הדלת וזוהי ידית שאינה שולטת בפתיחתה. בהרבה מקרים אנשים סוגרים אחריהם דלת כזו וננעלים מחוץ לבית כי שכחו מפתח, והדלת נסגרת למרות שאינה נעולה. אם היא נטרקה איננו נצטרך לגעת במנעול. במקרה זה פורץ מקצועי ישתמש בכלי ייעודי לפריצה ללא נזק.

המקרה השני הוא זה בו נעלתם דלת ואתם לא מוצאים מפתח או לחלופין, הדלת אינה נפתחת באמצעות מפתח. במצב כזה יש מספר אפשרויות שנפרט בפסקה הבאה.

פריצת דלת טרוקה - פתרון פשוט ומהיר באמצעות פורץ דלתות

לגבי פריצת דלת טרוקה, חשוב לזכור ולהבין שדלת טרוקה איננה נעולה! היא פשוט סגורה כפי שהיא אמורה להיות. משמע - ללא יכולת לפתוח אותה מבחוץ. זו המטרה בעצם, בתור אמצעי שמוסיף בטיחות כנגד פורצים או כנגד כניסה לא מורשת למקום מסוים. פריצת דלתות באופנים שונים, מתבצעת באמצעות מה שניתן לתאר כאוסף "טריקים" טכניים וכלי עזר מיוחדים. כך גם במקרה של פריצת דלת טרוקה. איש המקצוע ישתמש בכלי מיוחד, אשר מזיז את לשונית סגירת הדלת אחורה ובכך מאפשר לפתוח את הדלת הטרוקה. הכלי עשוי פלסטיק, כך שהוא לא יזיק לדלת או למשקוף בתהליך פריצת דלתות. זהו בכלל מאפיין חשוב של טכניקות וכלי עזר של מנעולנים - עושים כל מה שניתן, בכדי שלא להזיק. ואכן, בעבודה עם מקצוען, לרוב לא יהיה כל נזק. 

פריצת דלת שנעולה בנסיבות מיוחדות? יש פתרון לכל

למרות שלרוב, פריצת דלת נעולה היא במצבים נפוצים ומוכרים היטב, יש גם מצבים יוצאי דופן. אז ראשית נרגיע אתכם - יש פתרון לכל מצב מיוחד. כי מה שמיוחד עבורכם, לא יוצא דופן עבור מקצוען מנוסה, וודאי עבור מנעולן בתל אביב שמטפל באופן שגרתי באינספור מצבים, רגילים וגם יוצאי דופן.

דלתות נעולות אלה עשויות להיות דלתות מסוג מיוחד. למשל במקרים של פריצת דלת פנים בבית ישן, שבו הדלת הראשית אולי מודרנית, אך הפנימיות יותר "עתיקות". במקרים אחרים, אלה דלתות בהן הותקן מנעול יוצא דופן. כמובן, יש את ההבדלים הטכניים שבין היצרנים השונים. אם זה פריצת דלת פלדלת או פריצת דלת רב בריח. מה לגבי "מנעול חכם" אשר עשוי לסבך במידה מסוימת תהליך הפריצה? כך שהתהליך יכול להפוך אותו ליותר ממושך ויקר. אך זהו בהחלט סוג שאדם מקצועי ידע לפרוץ. נזכיר, כי "מנעול חכם" נשלט באופן אלקטרוני, כולל מרחוק. הוא פותח אפשרויות מתקדמות של שליטה, בקרה ואבטחה. מצד שני, כאמור, המורכבות הזו גם עשויה לסבך תהליכי פריצת דלתות. 

 

במקרה כזה, פורץ דלתות המקצועי יבחן מה היא הדרך הנכונה בשביל פריצה ללא נזק לדלת. לפי שתי הדרכים העיקריות, ניתן לנסות לפתוח באמצעות כלי דגדוג ולחלופין, ברוב המקרים ניתן לבצע מספר פעולת פתיחת הדלת, דרך סיבוב גלגל המנעול שמסובב את המנגנון. 

אל דאגה! כפי שצויין כבר - פורץ דלתות מקצועי יידע לפרוץ ללא נזק לדלת ולאחר מכן יספק שירות החלפה. באחריותכם לוודא שאתם מזמינים איש מקצועי שמתמחה בתהליך פריצת דלתות.

פריצת דלתות - כמה טיפים מסייעים

את המורכבות של הנושא כדאי להשאיר לאיש מקצוע. אבל יש בכל זאת כמה טיפים פשוטים, שגם לכם כדאי לדעת. כיצד למנוע מצבים כאלה? ואפילו - כיצד לטפל במקרה פריצת דלתות בעצמכם?

  • לעצור את הדלת - טיפ חשוב למניעת מצב של דלת טרוקה ולצורך בשירותי פריצת דלת: כאשר יוצאים לכמה רגעים מהבית, כדאי להתרגל לעצור את הדלת מראש מלהיסגר. כיצד? אפשר לשים לידה דבר מה שתתרגלו להשתמש בו כמעצור, כולל מעצור דלת סטנדרטי. אפשרות נוספת, היא להשתמש בסגר הביטחון לדלת, במידה וישנו. זהו מעין נועל ידני, שנמצא בדלת מצידה הפנימי, למעלה. חלקו האחד מחובר לקיר ונע על ציר, בכדי להתחבר לחלקו השני שמקובע לדלת. ניתן להשתמש בו גם לעצירת דלת פתוחה מסגירה בטעות.

  • תמיד לנעול לאחר כניסה - בכניסה לבית, כדאי תמיד לנעול את הדלת הראשית אחריכם. מדוע? הדלת הנעולה תחייב אתכם לפתוח אותה בעת היציאה מהבית. תודות לכך, המפתחות יהיו עליכם בכל יציאה מהבית. אם תרכשו הרגל זה, תגלו שהוא מספק שיטה פשוטה, להימנעות ממצבים בהם לא יכולים לחזור חזרה לדירה ותצטרכו שירות פריצת דלתות. גם מצבים של דלת טרוקה וגם מצבים בהם דייר אחר בדירה נעל אותה כשאתם הייתם בחוץ.

  • "מפתח פרפר" לדלת הכניסה - ניתן להתקין בדלת הכניסה מפתח קבוע ("מפתח פרפר"). בעזרת מפתח כזה, ניתן לפתוח את הדלת מבפנים, ללא צורך במפתחות רגילים. תועלת משנה שמושגת באמצעותו, היא מניעת המצב הבא: שכחתם את המפתחות בצידה הפנימית של הדלת, אתם בצידה החיצוני, הדלת סגורה והיא דלת עם ידית חיצונית קבועה. הדבר גם ימנע צורך בשירות פריצת דלתות בעתיד. 

  • החלפת ידית - אם תרצו, מנעולן יוכל גם להחליף לכם את הידית הקבועה בידית רגילה. זהו שינוי פשוט, מהיר וזול יחסית, אשר ינטרל לגמרי אפשרויות של מצבי דלת טרוקה ויצמצם צורך בשירות פריצת דלתות.

  • לפרוץ בעצמכם? - יש מי שממליצים על ה"טריק" הפשוט הבא של פריצת דלת טרוקה באופן עצמי: להשתמש בחתיכת פלסטיק שגוזרים מבקבוק או בקלף פלסטי, בכדי להזיז את לשונית הדלת עד לפתיחתה. הרעיון טוב והוא בהחלט עובד. אלא שהוא לא תמיד מעשי. פתיחה בצורה כזו דורשת מיומנות מסוימת, שסביר שאין לאדם הממוצע אשר נתקע במצב כזה. כמו כן, אם נתקעתם בחוץ ואין מי שיסייע לכם מדירה אחרת, האם יש לכם בכיס חבילת קלפים מפלסטיק? או בקבוק פלסטי ומספריים?

  • מפתח רזרבי - עוד רעיון שעשוי להציל את המצב עבורכם ובקלות, הוא להחזיק מפתח רזרבי במקום מתאים. זה יכול להיות אצל שכן שאמין מבחינתכם. זה יכול להיות כמובן גם עליכם, למשל בארנק (מאחר לרוב יוצאים מהבית עם הארנק). כמובן, לשים את המפתח מתחת לשטיח, ממש לא מומלץ!

  • להיות ערוכים לכל מצב - לבסוף, טיפ שחשוב מאוד תמיד: ביציאה מהבית, כדאי שיהיו עליכם פרטים של איש מקצוע, למקרה שתזקקו לשירותי פריצת דלתות.

מחיר פריצת דלת

בדרך כלל, פריצת דלתות אינה פעולה מסובכת מידי ואינה לוקחת זמן רב לביצוע. הדבר הזה מתבטא גם בתוך מחיר פריצת דלת. כאשר מדובר על מחיר, ניתן לראות כי הוא  מתחיל מ - 250 ש"ח, כמובן בתלות לסוג הדלת וסוג הפריצה הרצויה. כאשר מדובר בשבירה על מנת לפתוח את הדלת, יש לקחת בחשבון כי לפעמים תהיה עלות נוספת להתקנת מנעול חדש. שימו לב, מחיר פריצת דלתות בשבתות וחגים עשוי להשתנות.

פריצת דלתות בפיקוח מרכז המנעולנים

אם נתקעתם ואתם צריכים שירות פריצת דלתות- אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולמצוא פורץ דלתות מקצועי בכל שעות היממה.  

בנוסף לשירות זה, אנו מציעים גם שירותי החלפת מנעולים, פריצת רכב ועוד. מוזמנים להתקשר!

פריצת דלת עם מנעול חכם

מנעול חכם לדלת זה הדבר החם הבא. אבל מה עושים כשצריך לפרוץ מנעולים חכמים? עבודה כזו מצריכה הבנה וידע של מנעולן מקצועי. אנו לא ממליצים לנסות לבד שכן פריצה כזו עלולה לעשות נזק, אם עושים את זה לבד. למשל, מנעול חכם קונטרול מצריך סוג פריצה שונה מאשר מנעולים חכמים של אילוק.

החל מ - 250 ש"ח
1
2
7
5
4
3
6
bottom of page