top of page

מנעולן בגבעתיים

אם אתם גרים בגבעתיים וננעלתם מחוץ לרכב המשפחתי שלכם, או שברתם בטעות מפתח בתוך המנעול כך שלא ניתן לפתוח את הדלת, או שאולי בכלל שכחתם מהו הקוד לכספת הביתית, יש איש מקצוע אחד שיכול לפתור עבורכם את כל הבעיות– מנעולן. כיצד מוצאים מנעולן בגבעתיים בימינו? באמצעות אתר מרכז המנעולנים!  במאמר הבא תלמדו על התרחישים הנפוצים בגינם תצטרכו מידי פעם איש מקצוע. כמו גם מהם הדגשים שבהם אמור לעמוד מנעולן איכותי בגבעתיים ועל הסיבות שאמורות לכם לבחור במנעולן דרכנו. 

 

מנעולן גבעתיים – אז והיום

עד לפני עשור או שניים, במידה והייתם צריכים מנעולן גבעתיים הציעה לכם המון אפשרויות. אומנם לא כולן היו איכותיות, אך כמעט כל איש מקצוע יכול היה לבצע את העבודה בקלות יחסית. כיום הדבר כבר הרבה יותר מסובך, שכן תחום המנעולנות השתנה ללא היכר ב-20 השנים האחרונות. אם פעם מרבית העבודה של המנעולנים הייתה לתקוע פלסטיק גמיש ברווח של הדלת הביתית שנטרקה על מנת לפרוץ אותה, או להחדיר חוט נחושת על מנת לפתוח את הרכב הנעול שלנו, הרי שכיום כל מנעולן בגבעתיים מוצא עצמו מתמודד מול אמצעי נעילה ופתיחה הרבה יותר מתוחכמים.

 

מנעולן מודל 2023 כבר צריך לדעת להתעסק עם מנעולים משוכללים וצילינדרים מתקדמים, לצד מערכות נעילה חכמות, ממוחשבות וביומטריות, מנעולי כספות שכמעט בלתי אפשרי לפרוץ, וזה עוד לפני שהזכרנו את נעילות הרכבים של ימינו, שמתקדמות וקשות לפריצה פי כמה מאשר בעבר. במילים אחרות – למצוא מנעולן בגבעתיים מספיק מקצועי הפך למשימה יותר קשה, שכן כיום כבר מדובר לא רק על פורץ דלתות אלא על איש מקצוע הטרוגני שאמור לדעת להציע גם שירותים נוספים. האם המנעולן שתזמינו הוא כזה? אתם חייבים לוודא את זה! ובדיוק בשביל זה קיים אתר מרכז המנעולנים!

 

אילו שירותים אמור להציע מנעולן בגבעתיים מקצועי ומנוסה?

כאשר אתם מחפשים מנעולן בגבעתיים, אתם צריכים להיות בטוחים שהוא מתמחה בדיוק בטיפול בתקלה שצצה אצלכם. אילו משימות הוא אמור לדעת לבצע באופן מקצועי ומנוסה?

  • פריצת דלתות חוץ ופנים – זהו השירות הנפוץ מכולם ומנעולן מקצועי אמור לדעת לפרוץ כל דלת בקלות ומבלי לגרום לה לנזק תוך כדי הפריצה.

  • תיקון/התקנה של מנעולים-  לאחר תהליך אבחון מהיר, איש מקצוע מנוסה אמור לדעת להחליט האם ניתן לתקן את המנעול או לבצע החלפת מנעולים –וגם לדעת להתקין אותו בצורה נכונה.

  • פריצה של רכבים – איש מקצוע שעבר הסמכה מתאימה הוא גם פורץ רכב מקצועי ואמור לדעת כיצד לפרוץ לכל סוג של רכב, עם כל סוג של מנגנון נעילה, מבלי לגרום לו לנזק.

  • תיקון, שכפול ושחזור מפתחות רכב, שלטים וקודנים –  מנעולן רכב בגבעתיים מספיק מקצועי גם יוכל לשכפל או לשחזר לכם את המפתח, השלט והקודן של הרכב או לתקן אותם.

  • פריצת כספות -  אדם מקצועי וטוב ידע לבצע זאת, מבלי לגרום נזק למנגנון הנעילה של הכספת.

 

דרך אתר מרכז המנעולנים תוכלו למצוא מנעולן בגבעתיים גם עבור שירותים נוספים, כמו החלפת צילינדר, כיוון דלתות, החלפת ידיות לדלת, התקנת עיניות לדלת, התקנת מנעולנים ביומטריים ועוד.

 

הדרך הבטוחה למצוא מנעולן בגבעתיים

אינספור מנעולנים פועלים ברחבי גבעתיים, חלקם מוציאים שם נפלא למקצוע, בעוד אחרים מוטב היו אם היו מוצאים תחום תעסוקה אחר. על מנת שלא ליפול על אדם שרק יגרום לכם נזק במקרה הטוב, או ינצל את הגישה לאמצעי הנעילה של הבית, העסק, הרכב או הכספת שלכם במקרה היותר גרוע, נמליץ לכם בחום למצוא מנעולן בגבעתיים אך ורק דרך אתר מרכז המנעולנים. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ובתוך זמן קצר איש מקצוע שנמצא קרוב אליכם ייצור איתכם קשר. זה כלל לא משנה אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן גבעתיים כצנלסון או דווקא לשירות ברחוב אחר, ממש על גבול העיר תל אביב, דרכנו תמיד תמצאו מנעולן זמין שיוכל להגיע אליכם.

 

במידה ומדובר במקרה ממש דחוף, תמיד תוכלו ליצור קשר טלפוני עם המנעולן התורן של האתר ולקבל מענה מיידי, עזרה טלפונית או קישור למנעולן שנמצא בסביבה שלכם. חשוב לציין שאין מדובר כאן במאגר מנעולנים רנדומלי, אלא כזה אליו נכנסים רק מנעולנים שעומדים בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, כאלו בעלי הסמכה תקנית וניסיון מוכח, אשר הוכיחו גם אמינות ללא רבב, מציעים מחירים תחרותיים ושירות מהיר ואשר עובדים עם מוצרים נבחרים בלבד שמגיעים עם אחריות ארוכה.

 

מחירי השירות

ואם כבר אנו מדברים על נושא המחירים, ניתן לבדוק מחירים בשוק לפי מחירון שירותי מנעולן בגבעתיים וכך להשוות בין אנשי מקצוע שונים. עם זאת, חשוב לדעת כי מחיר השירות אינו אחיד, ומשתנה בין לקוח ללקוח. ההיבטים שנלקחים בחשבון עוד לפני תחילת העובדה הם: סוג המנעול, סוג העבודה, איכות החלקים, ומשך העבודה בפועל. היבטים אלו יילקחו בחשבון בזמן חישוב המחיר הסופי.

 

כך תמנעו מפגשים מיותרים עם מנעולן בגבעתיים

לקראת סיום, תרשו לנו לצאת מנקודת הנחה שאתם לא מעוניינים להתקשר עם מנעולן בגבעתיים בתדירות גבוהה מידי, ולכן כדאי שתכירו כמה אמצעי זהירות ותחזוקה חשובים. ראשית, שמנו את הצילינדר של דלתות הבית אחת לחצי שנה או כאשר אתם מרגישים שתהליך הפתיחה והנעילה חורק (המוקדם מבין השניים). שנית, נקו את המפתח משאריות חול, בוץ וסוגי לכלוך אחרים. שלישית, בדקו את צירי הדלת וחזקו את הברגים המחזיקים אותם מדי כמה חודשים. רביעית, דאגו תמיד לכמה מפתחות רזרבים ו-"פזרו" אותם בין מקומות שונים.

 

בכל זאת צריכים שירות של מנעולן בגבעתיים? השתמשו באתר מרכז המנעולנים, שם תמצאו מנעולנים מקצועיים ואמינים ביותר! אנו מספקים שירותים ברחבי הארץ כמו מנעולן בתל אביב, ברמת גן ועוד. 

bottom of page