top of page

מנעולן בנתניה- שירות בכל שעות היממה 

האינטרנט מלא במאמרים וסרטונים שמסבירים איך לעשות דברים בשיטת 'עשו זאת בעצמכם". לעיתים ניתן למצוא דברים

שימושיים, אך כשמדובר בדלת נעולה, או מנעול פרוץ חשוב להיעזר באיש מקצוע. הסיבה לכך היא, במקרים אלו שאם אין ברשותם את הידע המקצועי הנדרש לפריצה, ואם תנסו לבצע זאת בעצמכם, תוכלו למעשה לגרום לנזק גדול יותר שיוביל לעלות תיקון גדולה גם כן. אז בידה וגם אתם נתקעתם מחוץ לבית, ואתם מחפשים מנעולן בנתניה – המשיכו לקרוא!

מנעולן בנתניה – יציל אתכם כשאתם הכי זקוקים לכך

 

ברוב המקרים, נתקשר לאיש מקצוע כאשר אנחנו נמצאים במצב חירום – אם זה כאשר נתקענו מחוץ לבית, או מחוץ לרכב. או חלילה לאחר שפרצו לביתנו ואנו רוצים להחליף מנעול. לכן, תפקידו הוא ממש להושיע אותנו בעתות חירום. ובדיוק מהסיבה הזו, חשוב שהמנעולן שאנו בוחרים יהיה זמין עבורנו במשך כל שעות היום ובכל ימות השבוע. אנו עובדים עם אנשי מקצוע בפריסה ארצית רחבה, המעניקים שירות 24/7. אצלנו תוכלו למצוא בין היתר גם מנעולן בנתניה.

מנעולן בנתניה מחירים

המחיר של איש מקצוע משתנה, ומתבסס על מספר קריטריונים, ביניהם:

  • סוג העבודה- לרוב, המחיר שמנעולן גובה מתבסס על סוג העבודה – במידה ומדובר בעבודת פריצה קשה ומורכבת שגבתה המון זמן והשקעה מצד איש המקצוע, המחיר שיגבה יהיה בהתאם לעבודתו, כולל נסיעות כמובן. מנגד, אם מדובר בעבודה קלילה, אשר נחלשה על פרק זמן קצר, המחיר יהיה נמוך יותר.

  • זמן העבודה- כאמור, זמן העבודה הוא גם פרמטר משמעותי במחיר מן הסתם. אילו המנעולן עבר על המקרה שלכם שעות רבות – וגם למשל, נאלץ לבצע נסיעה נוספת כדי להביא כלים נוספים בשל מורכבות העבודה המחיר יהיה גבוה יותר.

  • מיקום- אם איש המקצוע נדרש להגיע למקום מרוחק מאוד מביתו, המחיר יהיה גבוה יותר. יחד עם זאת, במידה ותזמינו איש מקצוע דרכנו כמעט ואין סיכוי לכך. זאת מפני שאנו מציעים שירות מנעולנים בפריסה ארצית רחבה, בין היתר שירות של מנעולן בנתניה! כך שהמחיר יהיה משתלם מאוד.

  • עבודות נוספות- אם העבודה תדרוש התקנת מנעול חדש, או ידית חדשה לצורך העניין, העבודה תעלה יותר – מפני שתצטרכו לשלם גם על האביזר החדש עצמו ולא רק על התהליך עצמו.

  • החברה ממנה אתם מזמינים- חברות שונות מציעים מחירים שונים ומגוונים, ואין לנו באמת ידע מה העלות של כל חברה וחברה. אבל אנחנו כן יכולים להתחייב כי אם תזמינו איש מקצוע דרכנו תהנו ממחיר משתלם, ומהעבודה המקצועית והאדיבה ביותר, באחריות! כמו כן, לפני שהמנעולן יגיע אליכם תוכלו להסביר לו טלפונית מה המקרה, והוא ידע להעריך בצורה 'גסה' את עלות העבודה. אך יש לזכור שלעיתים תידרש עבודה נוספת, לכן הערכת המחיר הטלפונית לא תמיד יכולה להיות מדויקת!

מנעולן בנתניה 24 שעות

מנעולן בנתניה שעובד 24 שעות ביממה הוא פשוט נכס! ולמען האמת, אם הוא לא עובד סביב השעון תפקידו הרבה פעמים מתייתר. הסיבה לכך היא כי פעמים רבות נהיה זקוקים למנעולן כאשר אנחנו נמצאים במצב של חוסר אונים מוחלט, אם זה באמצע הלילה או בשבת ובחג. לכן, כאשר ניתן להקפיץ מקצוען גם בעתות כאלה הערך שלו עולה בצורה משמעותית. אז במקרה בו אתם מחפשים איש מקצוע שעובד סביב השעון, דעו שמצאתם!

מהן יתרונות עבודות המנעולן?

עבודת מנעולן בנתניה מציעה מגוון רחב של יתרונות רבים ומגוונים, כגון:

פתרון במקרי חירום- אם ננעלתם מחוץ לבית, איבדתם את המפתח, או שגיליתם כי פרצו לבית שלכם – איש מקצוע יכול להגיע אליכם במהירות, לפתוח את דלתכם, או להחליף את המנעול במקרי פריצה! מדובר בשירות חיוני במצבי חירום מן הסוג הזה.

מהירות וביעילות- במקרים בהם המנעול שלכם ניזוק מסיבות כאלה ואחרות, מקצוען יכול לבצע החלפת מנעולים בקלות ובמהירות, ככה תחושת הביטחון שלכם ושאר בני הבית תהיה שלמה.

תיקון- מקצוען יכול לתקן ולשפץ מוצרים פגומים או עם תקלות כדי להחזיר אותם לתפקודם האופטימלי... כך שאל תמהרו לרכוש חדש, במקרים מסוימים יותר משתלם לתקן את הקיים.

אמינות ומקצועיות- במידה ותזמינו את שירותינו, תהנו מאנשים מקצועיים ואמינים, בעלי ניסיון רב המציעים מגוון שירותים – כגון: פורץ דלתות, החלפה, פריצה לרכבים, החלפת ידיות לדלת.

בשורה התחתונה, במקרה שבו אתם זקוקים לשירותי מנעולן בנתניה, צרו עמנו קשר. אנו מחזיקים תורנים אשר זמינים בכל שעות היממה, כולל שישי שבת וחגים! אנחנו מתחייבים לשירות המקצועי ביותר במחיר שמתאים לכל כיס!

bottom of page