top of page

החלפת מנעול במחיר טוב בכפר יונה: הגיע הזמן להחליף מנעול? שימו לב! זה הרגע להזמין בעל מקצוע אמין ומקצועי. לצערנו שוק המנעולנים רווי בכאלו אשר מציגים עצמם כבעלי מקצוע וותיקים ואמינים, אך המצב אינו כזה. במרכז המנעולנים חרטנו על דגלנו את סמל המקצועיות והאמינות. בהזמנת שירות החלפת צילינדר (וכל שירות מנעולנות אחר) מובטחת לכם אחריות מלאה ומחיר נוח. 

אם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים מנעול טוב ונכון עבורכם - אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בכיף. אנו מספקים ייעוץ חינם, גם אם תבחרו לקבל את השירות במקום אחר (אבל אנחנו בספק שתרצו לקבל שירות במקום אחר :)). בכדי להמליץ לכם על המנעול הטוב ביותר עבורכם, המנעולן התורן שלנו ישאל מספר שאלות קצרות ומנחות שבסופן תקבלו הצעה למנעול שמתאים לכם, לרוב ממגוון חברות. אם תרצו לקרוא על סוגי מנעולים ולהעמיק בידע הקשור לעולם מיגון הבית תוכלו ללחוץ כאן.

פורץ רכבים בכפר יונהזה קורה לכולם. הרכב ננעל עם המפתח בפנים או שאיבדנו מפתח. אל דאגה, מנעולן מקצועי יגיע לכל מיקום בו אתם נמצאים ויפתח עבורכם את הרכב. במידת הצורך, מנעולן הרכב גם יכין לכם מפתח חדש ("שחזור מפתח"). שימו לב - מנעולן מקצועי מבית מרכז המנעולנים יפרוץ את רכבכם ללא גרימת נזק ובמהירות.
פורץ של דלתות בכפר יונהמדובר בשירות הנפוץ ביותר אשר מבוקש ממנעולנים ואותו מבצע פורץ דלתות. כמו שנאמר בתחילת הכתבה - אל תפעלו באופן פזיז. הזמינו מנעולן מקצועי ואמין לצורך פריצת הדלת של ביתכם - מדובר בשירות שהרבה לקוחות מבקשים "בעת צרה" ועל כן לא מבצעים את הבדיקה המעמיקה הדרושה. היו בטוחים שאנו כאן במרכז המנעולנים מכסים עבורכם את הפינה הזו. עוד חשוב לדעת בנושא זה - פריצת דלת לעיתים מלווה בצורך בתהליך החלפת מנעול (לאחר הפריצה). 

עוד שירותים נבחרים של מנעולן מבית מרכז המנעולנים: פריצת כספות, תיקון ידיות ומנגנונים, התקנת דלתות, התקנה/החלפה של מוצרי נעילה מכל הסוגים ועוד. הרשימה ארוכה ואם ישנו שירות שאתם מחפשים ולא פירטנו עליו למעלה או בהמשך הפוסט - אתם מוזמנים ליצור קשר עם המנעולן התורן. נשמח לתת לכם ייעוץ והסבר ללא עלות, ואם תרצו - שירות מקצועי, אמין ובמחיר נוח.

מידע חשוב: בשנים האחרונות עלתה כמות הפריצות לבתים במדינת ישראל. לפי נתונים יש גידול של 30% בכמות המדוברת. נראה לכם חריג? גם לנו.

לכן במקביל לעלייה בכמות הפריצות אנו רואים בשנים האחרונות התעצמות בטכנולוגיה הקשורה לביטחון הבית. חברות מהתחום משפרות את המוצרים הקיימים וממציאות ללא הרף עוד ועוד סוגי מוצרי אבטחה ביתיים. מדובר במצלמות ביתיות ממגוון רב של סוגים, מנעולים משופרים נגד כל סוג פריצה ונזק, מוצרי אבטחה משניים לדלתות פנים הבית, כספות משופרות ועוד. 

המנעולנים במרכז המנעולים לומדים את הטכנולוגיות והמוצרים החדשים בכל עת, מתעדכנים באופן קבוע ומשפרים את סל המוצרים שלהם כאנשי מקצוע. כל זאת על מנת להציע ללקוחות את השירות הטוב ביותר אשר כולל התאמת מוצרי אבטחה, מכל סוג, לכל סוג דלת, בית, ושקט נפשי רצוי.

נשאלת השאלה - "איך יכול להיות שמשפרים את הטכנולוגיה ובמקביל יש יותר פריצות ונזק?" תחשבו על זה כמו חתול ועכבר - לכל שיפור שייצא לשוק - אלו הרוצים לפרוץ ינסו למצוא פרצה בה יוכלו לבצע את המעשים הלא נעימים. אבל אל דאגה! אנו יכולים לעזור לכם להבין - איך כדאי לכם למגן את הבית בצורה הטובה ביותר.

ראשית, אנו ממליצים בחום לשים מנעול בעל 6-7 פינים - ככל שיש יותר פינים כך יותר קשה לקדוח במנעול ולרוב גם קשה לשחזר מפתח מותאם למנעול כזה. מדוע זה טוב לנו? כמו שכנראה כבר הבנתם - פורצים עלולים לנסות לפרוץ לביתכם ע"י קדיחה במנעול שנמצא בדלת. שיטה זו מקובלת גם בקרב מנעולנים מקצועיים ומוסמכים. כאשר בביתכם תבקשו לשים מנעול עם 6-7 פינים, היו בטוחים שאתם מבקשים נכון. ההגיון פשוט - ככל שיש יותר פינים קח קשה יותר לקדוח - וכך יקח יותר זמן לפרוץ את הדלת. במצב כזה - פורץ עשוי להתייאש, שכן עשוי לעבור באזור ולראות את המתרחש ולקרוא למשטרה וכו'. כמו שצויין למעלה - כמות גדולה של פינים עשויה להקשות על שחזור מפתח. מה הכוונה? לרוב למנול עם כמות פינים גדולה מתאימים מפתח בעל כמות גדולה של חיתוכים וכך למעשה אופן שחזור המפתח נעשה קשה יותר. לכן, אדם בעל כוונות רעות לא יצליח לשחזר מפתח תואם למנעול שבדלת שלכם.

אנו ממליצים גם על בחירה נבונה של מנעול עם או בלי מפתח פנימי - אם יש ילדים בבית או ידית קבועה מבחוץ, מומלץ לבחור במנעול עם מפתח מובנה. מדוע? מכיוון שילדים נוטים לצאת מהבית בלי להוציא את המפתח מהמנעול (בחלקו בפנימי) ובמצב כזה לא יהיה ניתן להכניס מפתח מבחוץ (מכיוון שצד אחד בלבד יכול לשלוט במנגנון של המנעול). כאשר בוחרים במנעול עם מפתח מובנה - הכנסת מפתח מהחלק החיצוני מבטיחה שתוכלו לשלוט במנעול מצד זה. בנוסף, גם אם אין ילדים בבית - כאשר יש דלת עם ידית קבועה - אפשרות השליטה במנעול מבחוץ היא חשובה פי כמה וכמה.

כרטיס שכפול -  כפי שכבר קראתם למעלה, כרטיס שכפול זה שדרוג מעולה. כרטיס שכפול נראה כמו כרטיס אשראי. אתם מקבלים אותו ביחד עם המנעול החדש. אתם לא יכולים לשכפל את המפתח שלכם ללא כרטיס השכפול הזה. לכן - שימו לב שאתם שומרים עליו כמו שצריך. כיום יש מנעולים עם כרטיס שכפול לכל אחת מהחברות - מולטילוק, רב בריח, פלד, טורנדו, מגנום וכו'. למה מנעול עם כרטיס שכפול טוב לכם? אם איבדתם מפתח, או נתתם אותו לאדם אחר שאיבד/לקח ולא החזיר - כרטיס השכפול הוא שישמור על השקט הנפשי שלכם וימנע מכם את הצורך להחליף מנעול חדש - מכיוון שלא ניתן לשחזר את המפתח שלכם בלעדיו. לרוב, אנשים נוטים לבקש מנעול כרטיס שכפול כאשר יש להם ילדים או יודעים שהם נוהגים להזמין בעל מקצוע אליהם הביתה.

מנעול נגד פריצה שקטה - הדובדבן שבקצפת. לאחרונה אנו עדים לעלייה בכמות המקרים של פריצה שקטה. מה הכוונה בפריצה שקטה? - פריצה שקטה משמעותה פריצת דלת ללא גרימת נזק למנעול - למעשה היא לא משאירה שום נזק או זכר לפריצה לבית דרך הדלת. הבעיה במצב זה הוא למשטרה כנראה אין דרך להתמודד עם התופעה - אלה אם כן יש לכם בבית מצלמות אבטחה או כל מוצר אבטחה אחר אשר יכול להבטיח זיהוי של הפריצה והפורץ. לכן, אם אתם לא רוצים להיות קורבנות של פעולת שוד מכוונת לביתכם, מומלץ להתקין מנעול עם פריצה שקטה - מבטיח לכם שקט נפשי. מרכז המנעולנים יודע לספק לכם את השירות ע"י כל אחד מהמנעולנים שעובדים איתנו. פנו אלינו לייעוץ נוסף.

סגר עליון  - כשמו כן הוא - סגר זה מותקן בחלקו העליון של הדלת ומוסיף שכבת הגנה עבורכם. נניח ופורץ הצליח לבטל את הנעילה בחלק של המנעול הרגיל - סגירה של הסגר העליון מבטיחה שהשודד יתקל בעוד מכשול ועל מנעת לעבור מכשול זה, יהיה עליו לפעול ברעש. כך דיירי הבית יוכלו לשמוע את הנעשה ולהגיב בהתאם. לרוב, פורץ אשר נתקל בסגר עליון יבין שיש אנשים בבית ולכן לא ימשיך במעשה הפריצה. בנוסף, סגר עליון יבטיח שתוכלו לפתוח את הדלת באופן חלקי לאנשים זרים, אם וכאשר תצטרכו.

מנעול כספת (מנעול עליון נוסף לדלת שלכם) - עוד מוצר אבטחה מעולה! מנעול זה מוסיף 3-4 בריחים נוספים לדלת שלכם ומבטיח שפריצה של הדלת תצטרך לקרות בשני שלבים לפחות - פריצת המנעול הרגיל ופריצת מנעול הכספת. בנוסף, היו בטוחים שפריצת מנעול כספת זו לא פעולה פשוטה ולכן אנו סבורים כי התקנת מנעול כספת זו אחת הפעולות היעילות ביותר שאתם יכולים לעשות עבור שדרוג האבטחה הביתית. 

מצלמות אבטחה ביתיות -  מוצר מעולה וקל להתקנה (על ידי איש מקצוע). אנו מניחים כי אתם יודעים למה כוונה במצלמות אבטחה, אך חשוב לנו לשים דגש על החשיבות והיעילות שבמוצר זה. ראשית - אם פורץ יראה מצלמת אבטחה או התראה על מצלמה כזו - הוא יחשוב הרבה יותר מפעמיים אם כדאי לו לפרוץ לנכס שלכם. כעת, אם נניח שפורץ כלשהוא הצליח לחדור אל ביתכם, מצלמת אבטחה ביתית בחלקו הפנימי של הבית, תוכל לסייע למשטרה לזהות את הפורץ ופעולותיו לאחר האירוע. תיעוד אירוע פריצה הוא דבר חשוב מאוד, אם מתאפשר. ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המנעולן התורן על מנת ללמוד עוד בנושא.

בסופו של דבר, אנו במרכז המנעולנים ממליצים על התקנה של לפחות 2-3 מוצרי אבטחה בבית שלכם, זאת על מנת לבצע אופטימיזציה אמתית ויעילה לאבטחת ביתכם ויקירכם.

לקבלת פירוט כלל השירותים של מנעולן הנמצא בכפר יונה וזמין עבורכם - התקשרו למנעולן התורן.

כרטיס שכפול
מנעולים
bottom of page