top of page

מנעולן בבני ברק- דרכי פעולה 

כיום, ישנם הרבה בעלי מקצוע אשר משווקים עצמם כבעלי יכולת כזו או אחרת. אנו במרכז המנעולנים ממליצים לכם לוודא טוב טוב מי מגיע אליכם הביתה. שימו לב! מטרתנו אינה להרתיע אתכם או חס וחלילה לגרום לכם לחשוש. מטרתנו היא בסך הכל להעלות מודעות לחשיבות בחירת בעל מקצוע אמין וכמובן מקצועי. במסגרת שירותי מנעולן בבני ברק ניתן להזמין שירות  פורץ דלתות מקצועי דרך מרכז המנעולנים. אנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע מוכרים וותיקים אשר מכירים את אופי העבודה ויודעים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.


פעולות מנעולן בבני ברק

אחת השאלות הראשונות שעולות היא אילו פעולות יכול לבצע מנעולן בבני ברק. ובכן, ישנן עבודות רבות. כבר עכשיו אתם יכולים להתקשר לאיש המקצוע התורן ולקבל שיחת ייעוץ בחינם לגמרי. בשיחה זו המנעולן ישאל שאלות מנחות, וכך ידע מהו השירות שאתם צריכים. שימו לב כי העבודה של בעל המקצוע תליה לא רק בסוג התקלה, או בדרישות הלקוח אלא גם בדברים נוספים.

הקריטריונים אחרים הם מצב האבטחה בבית, כמה דיירים יש בבית, האם גרים בבניין וכו'. עוד חשוב לציין - החלפת מנעולים היא לא עבודה פשוטה ולכן חשוב להזמין בעל מקצוע איכותי אשר יעשה זאת במקצועיות ואחריות מלאה.


התקנת מנעול כספת ע"י מנעולן בבני ברק

אם אתם רוצים למגן את הדירה שלכם בדרך הטובה ביותר - אנו ממליצים בחום לשקול התקנת מנעול כספת. מדובר במנעול נוסף לדלת שלכם, אשר יותקן בחלקה העליון של פרופיל הדלת. כמו ששמו מציין - זה מנעול אשר משתמשים בו בכספות - מדובר בסוג מנעול שקשה לפריצה. מהנסיון שלנו, אם יש שודד או פורץ אשר מתכנן פריצה לדירה או שתיים בבניין מסויים - הוא יחשוב יותר מפעמיים אם בכלל להתקרב לדירה עם מנעול כספת. עלות ההתקנה היא לא יקרה מדי, מדובר בכמה מאות שקלים ולכן, שוב נאמר, אנו ממליצים בחום ליצור קשר עם איש מקצוע ולקבל עוד פרטים על שירות של מנעולן בבני ברק.

למה חשוב לקרוא לשירות מנעולן בבני ברק?

בשנים האחרונות אנו רואים עליה כבמות הפריצות לבתים במדינת ישראל. לפי נתונים יש גידול של 30% בכמות המדוברת. לכן במקביל לעלייה בכמות הפריצות אנו רואים בשנים האחרונות התעצמות בטכנולוגיה הקשורה לביטחון הבית. חברות מהתחום משפרות את המוצרים הקיימים וממציאות ללא הרף עוד ועוד סוגי מוצרי אבטחה ביתיים. מדובר במצלמות ביתיות ממגוון רב של סוגים, מנעולים משופרים נגד כל סוג פריצה ונזק, מוצרי אבטחה משניים לדלתות פנים הבית, כספות משופרות ועוד. 

מנעולן בבני ברק של במרכז המנעולים לומד את הטכנולוגיות והמוצרים החדשים בכל עת, מתעדכן באופן קבוע ומשפר את סל המוצרים שלו כאיש מקצוע. כל זאת על מנת להציע ללקוחות שירות טוב אשר כולל התאמת מוצרי אבטחה, מכל סוג, לכל סוג דלת, בית, ושקט נפשי רצוי.

איך למגן את הבית שלכם?

איך בכל זאת ניתן למגן את בית שלכם מפריצות? באמצעות רכישת מנעולים ומוצרים מתאימים, הנה כמה טיפים של מנעולן בבני ברק:

 

  • מנעול בעל הרבה פינים: ראשית, כל מנעולן בבני ברק שאיתו אנו עובדים יכול להמליץ לשים מנעול בעל 6-7 פינים. הסיבה לכך היא שככל שיש יותר פינים כך יותר קשה לקדוח במנעול ולרוב גם קשה לשחזר מפתח מותאם למנעול כזה. מדוע זה טוב לנו? כמו שכנראה כבר הבנתם - פורצים עלולים לנסות לפרוץ לביתכם ע"י קדיחה במנעול שנמצא בדלת. כאשר בביתכם תבקשו לשים מנעול עם 6-7 פינים, היו בטוחים שאתם מוגנים יותר, שכן כמות גדולה של פינים עשויה להקשות על שחזור מפתח.

  • מנעול עם או בלי מפתח פנימי- אם יש ילדים בבית או ידית קבועה מבחוץ, מומלץ לבחור במנעול עם מפתח מובנה. מדוע? מכיוון שילדים נוטים לצאת מהבית בלי להוציא את המפתח מהמנעול (בחלקו בפנימי) ובמצב כזה לא יהיה ניתן להכניס מפתח מבחוץ, זאת מכיוון שצד אחד בלבד יכול לשלוט במנגנון המנעול. כאשר בוחרים במנעול עם מפתח מובנה בעזרת מנעולן בבני ברק, יש לשים לב כי הכנסת מפתח מהחלק החיצוני מבטיחה שתוכלו לשלוט במנעול מצד זה. בנוסף, גם אם אין ילדים בבית - כאשר יש דלת עם ידית קבועה - אפשרות השליטה במנעול מבחוץ היא חשובה פי כמה וכמה.

  • כרטיס שכפול- כרטיס שכפול מיועד לשכפול המפתח אותו מקבלים ביחד עם המנעול החדש. חשוב לדעת כי אתם לא יכולים לשכפל את המפתח שלכם ללא כרטיס השכפול הזה. לכן - שימו לב שאתם שומרים עליו כמו שצריך. למה מנעול עם כרטיס שכפול טוב לכם? אם איבדתם מפתח, או נתתם אותו לאדם אחר שאיבד/לקח ולא החזיר - כרטיס השכפול הוא שישמור על השקט הנפשי שלכם וימנע מכם את הצורך לקרוא לשירותי מנעולן בבני ברק, על מנת להחליף מנעול חדש. הסיבה לכך היא שלא ניתן לשחזר את המפתח שלכם בלעדיו. לרוב, אנשים נוטים לבקש מנעול כרטיס שכפול כאשר יש להם ילדים או יודעים שהם נוהגים להזמין בעל מקצוע אליהם הביתה.

  • מנעול נגד פריצה שקטה- פריצה שקטה משמעותה פריצת דלת ללא גרימת נזק למנעול - למעשה היא לא משאירה שום נזק או זכר לפריצה לבית דרך הדלת. הבעיה במצב זה הוא למשטרה כנראה אין דרך להתמודד עם התופעה - אלה אם כן יש לכם בבית מצלמות אבטחה או כל מוצר אבטחה אחר אשר יכול להבטיח זיהוי של הפריצה והפורץ. לכן, אם אתם לא רוצים להיות קורבנות של פעולת שוד מכוונת לביתכם, מומלץ להתקין מנעול עם פריצה שקטה בעזרת מנעולן בבני ברק. התקנה זו מבטיחה לכם שקט נפשי. 

  • סגר עליון-  סגר זה מותקן בחלקו העליון של הדלת ומוסיף שכבת הגנה עבורכם. נניח ופורץ הצליח לבטל את הנעילה בחלק של המנעול הרגיל - סגירת הסגר העליון מבטיחה שהשודד יתקל בעוד מכשול ועל מנעת לעבור מכשול זה, יהיה עליו לפעול ברעש. כך דיירי הבית יוכלו לשמוע את הנעשה ולהגיב בהתאם. לרוב, פורץ אשר נתקל בסגר עליון יבין שיש אנשים בבית ולכן לא ימשיך במעשה הפריצה. בנוסף, סגר עליון יבטיח שתוכלו לפתוח את הדלת באופן חלקי לאנשים זרים, אם וכאשר תצטרכו.

  • מצלמות אבטחה ביתיות- מוצר מעולה וקל להתקנה על ידי איש מקצוע, במקרה זה מנעולן בבני ברק. אנו מניחים כי אתם יודעים למה כוונה במצלמות אבטחה, אך חשוב לנו לשים דגש על החשיבות והיעילות שבמוצר זה. ראשית - אם פורץ יראה מצלמת אבטחה או התראה על מצלמה כזו - הוא יחשוב הרבה יותר מפעמיים אם כדאי לו לפרוץ לנכס שלכם. כעת, אם נניח שפורץ כלשהוא הצליח לחדור אל ביתכם, מצלמת אבטחה ביתית בחלקו הפנימי של הבית, תוכל לסייע למשטרה לזהות את הפורץ ופעולותיו לאחר האירוע. תיעוד אירוע פריצה הוא דבר חשוב מאוד, אם מתאפשר. ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מנעולן בבני ברק, על מנת ללמוד עוד בנושא.

שירות ממרכז המנעולנים

בסוף, אנו במרכז המנעולנים ממליצים על התקנת לפחות 2-3 מוצרי אבטחה בבית שלכם, זאת על מנת לבצע אופטימיזציה אמיתית ויעילה לאבטחת ביתכם ויקירכם. לקבלת פירוט כלל שירותי מנעולן בבני ברק כמו פורץ רכב, ניתן להתקשר אלינו.

14.jpg
bottom of page